روابط عمومی ایران خودرو - ایران خودرو با همکاری پژو فرانسه محصول جدیدی به نام خودروی 206 پلاس را که روی پلت‌فرم 206 و با ظاهری شبیه خودروی 207 در فرانسه طراحی شده است، در ایران تولید و به بازار عرضه می‌کند.Click the image to open in full size.
میرجواد سلیمانی قائم مقام مدیر عامل ایران خودرودرمحصول و کیفیت با بیان این مطلب گفت‌: ایران خودرو با شرکت پژو برای تولید این محصول در ایران به توافق نهایی دست یافته است. وی افزود: محصول T 31 از طریق به‌روز آوری استایل خودروی 206 هاچ بک و با اعمال تغییراتی در چراغ های جلو و عقب‌، سپرهای جلو و عقب و جلو‌، داشبورد و تریم داخلی تعریف شده است. قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو در محصول و کیفیت ادامه داد‌: این محصول با نامی‌جدید نظیر 207i برای پاسخگویی به بخشی از تقاضای بازار خودرو کشور عرضه خواهد شد. سلیمانی تاکید کرد: جهت دست یابی به سریعترین زمان ممکن برای عرضه خودرو به بازار و کمترین حجم سرمایه گذاری، شروع تولید این محصول به صورت CKD برای قطعات جدید و تغییر یافته خواهد بود.
برای آقایان ذی ربط متاسفم

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 20 آبان 1388    | توسط: مسعود عجمی & سامان تبریی    | طبقه بندی: خودرو های ایرانی،     | نظرات()