Click the image to open in full size.

کمپانی هیوندای یکی از شرکتهای موفق کره ای در سالهای اخیر بوده که تکنولوژی خود را در آسیا و سایر نقاط دنیا به معرض نمایش گذاشته و از بازار خوبی نیز برخوردار شده است .ولی آنچه بیش از هر چیز آنرا آزار می دهد ضعف کیفیتی می باشد که چندان رضایت مشتریان را به دنبال ندارد واز فرسودگی زود هنگام اعلام نارضایتی می کنند .
جدا از همه این مسائل GENESIS برای نمایش در عرصه مسابقات خودرا آماده کرده است داخل کابین با ستونها و8رول بار مهندسی ساز و همچنین بکار گیری از تکنولوژی کمپانی SPARCOآراسته شده است .
ساخت قطعات بدنه وسپر ها واسپویلر وباله های آن از جنس وآلیاژ فیبر کربن باعث کاهش چشمگیری در وزن آن ورساندن به کلاس SSR مسابقات شده است .

Click the image to open in full size.

(باله های آن از جنس فیبر کربن و نوع ART GTC-500 می باشد ) پیشرانه این مدل از نوع 2لیتری و 4سیلندر خطی می باشد و مجهز به توربو شارژر می باشد و این پیشرانه بر اساس قوانین مسابقات بر روی آن نصب گردیده است .گیربکس وسیستم انتقا ل قدرت آن از نوع HKS به چرخها منتقل می شود که به همراه تکنولوژی مختص خود در زیر بندی خودرو قادر به قابلیتهای قدرتی د رحرکت است .لاستیکهای آن از نوع SLICKS ساخت بریجستون .پوتنزامی باشد و سیستم ترمز ها از سوی BREMBO تغذیه می شود .
در حال حاضر GENESISآماده حضور در مسابقات می باشد برنامه های آزمایشی آن در دست بررسی قرار دارد .

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 آذر 1388    | توسط: مسعود عجمی & سامان تبریی    | طبقه بندی: خودرو های کره ای،     | نظرات()