ساب

Click the image to open in full size.


Click the image to open in full size.


سبک و سیاق محصولات ساب با سایر محصولات آمریکای متفاوت می باشد اغلب مدلهای آن در سبک متوسط و اندازه های اروپایی ساخته می شود آنچه که ساب را از سایر رقبا مجزا می کند کیفیت و قابلیتهای بالای آن می باشد که باعث شده از محبوبیت زیادی بر خوردار شود .
به تازگی این شرکت محصولات جدیدی از خود روانه بازار کرده که از آن آرامی به یک اژدها تبدیل شده است این بار ساب با معرفی مدل مفهومی خود با 9- X AIRشوکی تازه را وارد کرده است این مدل در سری کوپه های کوچک قرار دارد که شکل ظاهری آن در عین سادگی از یک علم مهندسی تازه ای بهره می گیرد داخل کابین آن از یک تکنولوژی کاملا پیچیده پیروی می کند پیشرانه این مدل از یک نوع 4/1لیتری هیبریدی است که می تواند با همراه توربو شارژر خود 200اسب بخار را تولید کند و در کمتر از 1/8 ثانیه به سرعت 100کیلومتر در ساعت دست پیدا کند .


Click the image to open in full size.
+ نوشته شده توسط مسعود عجمی در شنبه چهاردهم دی 1387 و ساعت 9:57 | آرشیو نظرات
Click the image to open in full size.

پس از ماه‌های متمادی زیان‌دهی و ناامیدی، شركت خودروسازی جنرال موتورز اعلام كرد از نیمه اول سال 2010 میلادی به سوددهی می‌رسد !!


شركت جنرال موتورز طی 18ماه گذشته متحمل 5/57میلیارد دلار زیان شده است كه 15میلیارد دلار آن مربوط به فصل دوم 2008است.

این شركت در حال اجرای برنامه نوسازی ساخت خود است كه اقداماتی چون كاهش نیروها و اصلاح خطوط تولید را شامل می‌شود.

یكی از اهداف جنرال موتوز تولید خودروهای كوچك و ارزان قیمت همزمان با پیگیری تلاش‌ها برای به سوددهی مجدد رسیدن این شركت است.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 3 آذر 1388    | توسط: مسعود عجمی & سامان تبریی    | طبقه بندی: --- خودرو های آمریکایی،     | نظرات()