نیروی تورک آن به 553پوند می رسد .آلیاژهای بکار رفته در این مدل از نوع فیبر کربن و آلومینیوم بوده و حتی در شاسی آن بکار گرفته شده است .
زیبایی وخلاقیت بالای طراحی در آن باعث شده تا به عنوان یکی از شگفت انگیزترین مدلهای آستون مارتین در طول این چند سال اخیر شود که به همراه یک پیشرانه قدرتمند که قابلیتهای آن را چندین برابر بالا برده پیشرانه 12سیلندری که از سوی این کمپانی کهنه کار بیرون آمده است .
تولید محدود آن در 77دستگاه از نقاط متمایز کننده بشمار می رود که خود باعث بالا رفتن قیمت پایه آن به ارزش 1/6میلیون دلار شده است یعنی از REVENTON گران تر حتی شاید دست رولزرویس را هم ببندد ولی نکته قابل ذکر در این مورد تفاوت در چگونگی ساخت و محدود بودن آن است که شاید REVENTON یا بوگانی ویرون از آن پیشی بگیرند .
ولی اصالت یک خودروی انگلیسی همیشه پا برجاست واز ارزشهای آن کم نمی کند که هیچ همیشه مانند یک خودوری لوکس از آن یاد می کنند بخصوص از آستون مارتین دست ساز که در نهایت دقت وظرافت ساخته می شود .

Click the image to open in full size.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 29 آذر 1388    | توسط: مسعود عجمی & سامان تبریی    | طبقه بندی: خودرو های انگلیسی،     | نظرات()