به حد و اندازه M3 که نه ، ولی از R8 بهتر؟!؟!
اگر می خواهید با 85هزار دلار صاحب یک آئودی شوید ، چیزی بهتر از RS4 نصیبتان نمی شود. این اتومبیل بسیار برتر از پرچم دار آئودی یعنی R8 موتور وسط است و در سال 2008 هم در فروش سر دست می شکند. رقیب اصلی این آئودی یعنی M3 Cabriolet است که با گرانی 15هزار دلاری برگ برنده ای دست آئودی داده است. اما باید ببینیم که پیشرانه 4.2 لیتری با آرایش V8 و با توان 420 اسب بخار چگونه عرض اندام خواهد کرد.اگر بتوانید این اتومبیل در دور 8000 برانید نشان داده اید که راننده هستید و به کارتان واردید.
صفر تا 96 برای این محصول آئودی در 4.8 ثانیه امکان پذیر است که حدود 0.2 ثانیه از مدل سدان آن آرامتر است. پایه این اتومبیل A5 کوپه است که برای سال 2009 طراحی گشته است. در جناح دیگر رقباایی در کمین هستند تا این تازه متولد را شکار کنند. رقبایی چون فولکس واگن Eos ، ولو C70 و بی.ام.و. سری 3 که بسیار آماده و حاضرند.

Click the image to open in full size.


RS4 برای سال آینده است و تا آمدنش زیاد راه دوری نداریم. اما باید ببینیم که این اتومبیل برای خرید مناسب است یا نه؟. اگر خریدیم می توانیم روی مانور آن حساب کنیم یا نه؟. جواب این سؤال ها همه در بازدید و اطلاعات بیشتری حاصل می گردد


Click the image to open in full size.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 2 دی 1388    | توسط: مسعود عجمی & سامان تبریی    | طبقه بندی: --- خودرو های آلمانی،     | نظرات()